SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

EĞİTİMCİ BELEDİYE BAŞKANINA BU YAKIŞIR…

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Edirne’de görev yapan öğretmenleri unutmadı.

EĞİTİMCİ BELEDİYE BAŞKANINA BU YAKIŞIR…
Bu haber 24 Kasım 2017 - 14:24 'de eklendi ve 581 kez görüntülendi.

Tüm okullara Atatürk Biblosu ile ilkokullara 3’er adet bank hediye edilirken, hediyeler Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu ve Meclis üyeleri tarafından takdim edildi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 24 Kasım öğretmenler Günü’nde Edirne’de görev yapan öğretmenleri her yıl olduğu gibi bu yıl da unutmadı. Öğretmenler günü için hazırlanan üzerinde Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın kutlama mesajının yer aldığı Atatürk bibloları belediye meclis üyeleri tarafından tüm okul müdürlerine takdim edildi.

Ayrıca Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün ilkokullar için hazırladığı banklar da okullara teslim edildi.

Plevne İlkokulu’nu ziyaret eden Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, okul yetkililerine Atatürk Biblolarını ve bankları takdim etti.

Öğretmenlerin çok önemli bir görevi yerine getirdiğini belirten Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, “Mesleğini hakkıyla yapan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum. Geleceğimizi aydınlatan öğretmenler olduğu sürece Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.  Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün “Öğretmenler yeni nesiller sizlerin eseri olacaktır.” sözünde de ifade ettiği gibi sizler, sadece bugünün değil, geleceğin de mimarlarısınız. Hakkınız asla ödenmez” dedi.

Gegeoğlu, daha sonra tüm öğretmenlerin tek tek Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, onlarla sohbet etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER