SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Geçmiş dönem İl Başkanı Koray Uymaz, Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemi seçim sürecini değerlendirdi.

Uymaz, bu seçimde ideoloji siyaseti değil hizmet siyasetinin galip geldiğini vurguladı

Geçmiş dönem İl Başkanı Koray Uymaz, Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemi seçim sürecini değerlendirdi.
Bu haber 18 Temmuz 2018 - 16:15 'de eklendi ve 1.861 kez görüntülendi.

AK Parti Edirne Geçmiş dönem İl Başkanı Koray Uymaz, Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemi seçim sürecini değerlendirdi.

Uymaz, her seçimden başarı ile çıkan bir liderin arkasından yürümekten dolayı gurur duyduğunu dile getirdi.

‘Tek sevdası millet olan bir lider her ülkeye nasip olmaz’ diyerek Recep Tayyip Erdoğan’a olan bağlılığını dile getiren Uymaz, kuruluşundan bu yana bir neferi olmaktan büyük onur duyduğu AK partiye hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

16 yıldır ülkede güvenin sembolü olan ve  girdiği her seçimden kazanarak çıkan Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni sistem ile ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine yükselteceğinden hiç şüphesinin olmadığını dile getiren Uymaz, bu seçimde ideoloji siyaseti değil hizmet siyasetinin galip geldiğini vurguladı.

Milletin onay vermesiyle başkanlık sisteminin ilk devlet başkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirten Uymaz,  16 yıldır güven ve istikrarın sembolü haline dönüşen Recep Tayyip Erdoğan’la yol yürümeye devam edeceğini söyledi.

            Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemi seçiminde milletin Recep Tayyip Erdoğan’a % 52.50 oy vererek ‘hizmete devam’ mesajı verdiğini hatırlatan Uymaz, milletimizin vermiş olduğu bu destekle Türkiye’nin güçlenerek büyümeye devam edeceğini söyledi.

            Bu  süreçte Edirne özelinde gece gündüz demeden tüm teşkilatlar ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmak için mücadele verdiklerini belirten Uymaz, bu süreçten sonrada taşın altına elini değil tüm vücudunu koymaya hazır olduğunu söyledi.

Büyüyen bir Türkiye’nin ancak büyüyen bir Edirne ile olacağını anlatan Uymaz, yıllardır hizmete susamış Edirne’nin AK Belediyecilik ile tanışması halinde hizmetle buluşacağını dile getirdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER