SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN GÜÇLÜ MHP ŞART MHP

Tek amacımız Edirne’de en az bir Millet vekili çıkarmak.

GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN GÜÇLÜ MHP ŞART MHP
Bu haber 21 Haziran 2018 - 9:05 'de eklendi ve 468 kez görüntülendi.

Edirne Milletvekili Adayları Hakan Özkan, Erkan Gege, Asef Ulutürk, Taner Albayrak Seçim çalışmalarını yoğunlaştırarak Edirne/Keşan İlçesinde sürdürdüler. Keşan Esnafını, İzzetiye ve Yenimesçit mahallelerini, Paşayiğit köyünü ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek ve gittikleri her yerde Cumhur İttifakını ve MHP’yi anlatarak güçlü yarınlar için destek istiyorlar. Güçlü bir Türkiye’nin yolu parlamentoda güçlenmiş bir MHP ile mümkün olacağı ortadadır. Bu durumu halkımıza anlatıp; MHP’ye vermelerini istiyoruz dediler.

Milletvekili Adayı Hakan Özkan, 24 Haziran seçimlerinde başarılı olması için var gücümüzle çalışıyoruz ve Üzerimize düşen her ne varsa fazlasıyla yapıyoruz. Çünkü bu seçimler hayatı önem arz ediyor. Bu seçimler MHP ve Ülkücü camia içinde çok önemli dedi. Hakan Özkan, sözlerine şöyle devam ettti: MHP, inanç hürriyetinin ve laikliğin en güçlü teminatıdır… MHP, bütün Türkiye halkının partisidir. Seçim günü hızla yaklaşıyor. Her Ülkücü üzerine düşen görevi yerine getirmelidir dedi. Milletvekili Adayı Erkan Gege ise, Bu seçim çalışmalarında elbetteki teşkilatlarımız öncüdür. Ancak iyi bilinmelidir ki; bu çalışmalarda her Ülkücü fahri birer görevlidir. 24 Haziran seçimlerinde MHP Keşan İlçemizde gereken çalışmaları en iyi bir şekilde sürdürmekte olup, başka partilere gidenler, inancında zafiyet gösterenler, diz çöken teslim olanlar bizimle elbetteki yol arkadaşlıklarını sonlandırmışlardı dedi. 24 Haziran seçimlerinde MHP Keşan İlçesinde hak ettiği neticeyi alacağından asla şüphem yoktur.

Çünkü biz MHP Keşan İlçe Teşkilatı olarak hummalı çalışmalarımıza arkadaşlarımız ile birlikte aralıksız devam ediyoruz. Tek amacımız Edirne’de en az bir Millet vekili çıkarmak. Öte yandan hala içimizde görünüpte nefsinin esiri olmuş, fitne yoluna sapmışlarla da yol arkadaşlığımız elbetteki olamaz. Milletvekili Adayı Asef Ulutürk ise şöyle konuştu: bağımsız ve ilkeli duruşuyla sadece Türk seçmeninin iradesiyle hareket eden yegane parti MHP’dir. Çünkü Sevinç ve hüzün Ülkücülerin, MHP’lilerin ortak duygusudur. 49 yıllık geçmişimizde üzüldüğümüz günlerde oldu, sevindiğimiz günlerde oldu. Hepsini birlikte yaşadik. Şimdi yeni bir dönemecin eşiğindeyiz. 24 Haziran seçimleri partimiz MHP için yeni bir imtihan dönemidir. Başarılı olmak zorundayız. Çünkü bu başarı sedece MHP’nin sıradan bir siyasi başarısı değil, Türkiye’nin, Türk Milletinin başarısı anlamını taşıyacaktır dedi. Milletvekili Adayı Taner Albayrak’da konuşmasında,

MHP’ye, Ülkücülüğe gönül veren herkes gayrete gelsin.. İnanın bunun başka yolu yok!.. Edirne’den Milletvekili çıkarmamız için çok çalışıyoruz ve Keşan’dan ciddi manada katkı sağlıyacağız diyerek konuşmasını bitirdi.

Zakir Tercan

MHP İl Sekreteri ve Basın Danışmanı…

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER