SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

İL GENEL MECLİSİ MART AYI TOPLANTILARI BAŞLADI..

İL GENEL MECLİSİ MART AYI TOPLANTILARI BAŞLADI..
Bu haber 01 Mart 2021 - 21:51 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi.

Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Şenol Kılıç tarafından sosyal tesis ücretlerinin belirlenmesi konulu rapor meclise sunuldu.

Edirne İl Genel Meclisi Mehmet Geçmiş başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı bir önceki birleşime ait tutanak özetlerinin okunmasının ardından komisyon raporlarının sunumu ile devam etti.

Edirne İl Genel Meclisi sosyal tesislerinde kahvaltı dâhil kişi başı kamu çalışanları için 55 lira olan konaklama ücreti Plan ve Bütçe Komisyonu’nun belirlediği tavsiye fiyatı olan 60 liraya yükseltildi. Aynı tesiste kamu personeli olmayanlar için ise yeni belirlenen ücret günlük 90 lira olarak belirlendi.

Süit odaların rezervasyonu halinde belirtilen tutarların 2 kat fiyat uygulanacağını belirten Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Şenol Kılıç, “657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olan personel ve diğer kamu kurumunda çalışanlar ve İl Genel Meclisi üyeleri 15,00.-TL yemek ücreti uygulanacaktır. Sosyal tesislerde konaklamayan İl Özel İdaresi çalışanları ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olan memurların sabah kahvaltısı yapmaları halinde 15,00.- TL kahvaltı ücreti uygulanacaktır. Sabah kahvaltıları 07.30 ile 09.30 saatleri arasında verilecektir. Bu saatlerden sonra kahvaltı talepleri kabul edilmeyecektir.” Şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER