SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Kadir Geceniz mübarek olsun..

Kadir Geceniz mübarek olsun..
Bu haber 08 Mayıs 2021 - 12:57 'de eklendi ve 91 kez görüntülendi.

Bin aydan daha hayırlı olarak nitelenen bu ay ve bu gece dualarla, ibadetlerle ve tövbelerle geçirilecek. Günün anlamını ve önemini vurgulayan ‘Kadir Geceniz mübarek olsun’ dilekleri ile Kadir Gecesinin maneviyatını sözlerine aktaracak olanlar bu noktada anlamlı Kadir Gecesi mesajlarından birini tercih edecek. Resimli Kadir Gecesi mesajları, dualı ve anlamlı seçenekleri ile Kadir Gecesini ihya edecek olan milyonlarca Müslümanın manevi heyecanına ortak olacak. Rahmet ve mağfiret ayı ramazanın bizlere ebedi azaptan kurtuluş fırsatı sunan bu son günlerini taçlandıran Kadir Gecesi Rahmet ve bereket kapılarının sonuna kadar açıldığı, duaların ve tövbelerin kabul olduğu gece olması her Müslümanın arzusu oluyor.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarınızın Rabbın yüce katına iletilmesine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.

 Ellerin semaya açılacağı bu mübarek gece, rahmet yağmurları yağacak. Rabbim Mübarek Kadir gecesinde rahmet yağmurlarıyla sırılsıklam ıslanmayı bizlere nasip eylesin.Ey Rabbim! Kadir Gecesi’nin rahmetini bizlerden esirgeme. Bu gece edeceğimiz tüm duaları kabul et. Rahmetinden bir damla da olsa nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER