SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Kırcasalih,şubaşı ve küplü belediyeleri ile toplu sözleşme..

Sendikamızın amacı çalışanların sosyal haklarını sağlamak ve yaşam koşullarını daha iyiye götürmektir.

Kırcasalih,şubaşı ve küplü belediyeleri ile toplu sözleşme..
Bu haber 18 Aralık 2017 - 19:46 'de eklendi ve 320 kez görüntülendi.

Tüm Yerel-Sen Edirne’de de yerel yönetim iş kolunda en çok üyeye sahip ve tek yetkili sendika olarak sendikal anlamda başarılı çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Yetkili olduğu Kırcasalih Belediyesi, Küplü Belediyesi , Subaşı Belediyesi ile Şube Başkanı Savaş ÇERKEZ, Şube Hukuk ve TİS Sekreteri Ediz MARTİN ,Şube Mali Sekreteri Seçkin ÇETİN, Şube Örgütlenme Sekreteri Mümin ARICANLI’nın, katılımıyla 01.01.2018-31.12.2018 tarihleri arasında geçerli olacak toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi Başkanı Savaş Çerkez, Yerel-Sen olarak Edirne’de önemli gelişmeler kaydettiklerini belirterek, “Yeni bir sendika olmamıza rağmen, tüm ülkede üye sayımız hızla artmaktadır. Sendikamızın amacı çalışanların sosyal haklarını sağlamak ve yaşam koşullarını daha iyiye götürmektir. Bizlerde Edirne’de Şube yönetimi olarak elimizden gelen mücadeleyi vererek çalışanlarımızın haklarını almaları noktasına elimizden gelen gayreti göstererek kamu emekçilerinin haklarını en iyi şekilde savunmaya çalışıyoruz.

Kırcasalih, Küplü, Subaşı Belediyeleri ile yapmış olduğumuz toplu sözleşmelerin ardından Edirne Belediyesi, Uzunköprü Belediyesi, Havsa Belediyesi ve Süloğlu Belediyesi ile de toplu sözleşme öncesi yapmış olduğumuz görüşmeler olumlu geçmiştir. İlerleyen günlerde yetkili olduğumuz bu Belediyelerimiz ile de toplu sözleşme imzalayacağız.

Kırcasalih, Küplü, Subaşı Belediyeleri ile Tüm Yerel Sen Sendikamız arasında yapılan Toplu Sözleşmeler ile kamu emekçileri her ay maaşlarına ek olarak en üst limitten Sosyal Denge Tazminatı alacaklar. Sözleşmelere katkı sunan Belediye Başkanlarımıza teşekkür ederiz. ” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER