SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

KORAY AYDIN’DAN ANKET AÇIKLAMASI

İYİ Parti bu kez anket oyunlarıyla safdışı edilmek isteniyor.

KORAY AYDIN’DAN ANKET AÇIKLAMASI
Bu haber 06 Haziran 2018 - 16:53 'de eklendi ve 487 kez görüntülendi.

Medya ambargosunu her gün birkaç ilde yaptığı mitingler ve akabinde katıldığı iftar programlarında yüzyüze iletişimle kıran Sayın Akşener ve İYİ Parti bu kez anket oyunlarıyla safdışı edilmek isteniyor.

Türkiye daha bir hafta öncesine kadar “İYİ Parti ve Meral Akşener yüzde 18-20 civarında hatta herkesin tahmininden az 2 veya 3 puan fazlasını alır” diyen anketçilerin birden bire çark etmesini konuşuyor.

Bir merkezden düğmeye basılmışçasına seçimin ilk turda biteceği veya ikinci tura kalsa bile AKP ve Sayın Erdoğan’ın rahat kazanacağına dair sözde anketler birbiri ardına servise konmuştur.

İYİ Parti’nin beklenenin çok üzerinde oy alacağı ve Sayın Meral Akşener’in de ikinci tura kalacağı açıkça anlaşıldığından; iktidar cephesi, medyası ve anketçileriyle paniğe kapılmıştır. Tek gündemleri İYİ Parti ve Sayın Akşener’in bir şekilde engellenmesidir.

Seçime sayılı günler kala anket manipülasyonlarının daha da artacağı anlaşılmaktadır. Oysaki aynı anket oyunlarını 16 Nisan Referandumu öncesinde de görmüştük.

Referandumda “Yüzde 60 evet çıkacak” diyerek rezil olanlar, bu gün de aynı utanmazlıkla “seçim ilk turda sonuçlanır” demektedirler. Milletimiz bu yalancı çobanlara aldanmayacak, iradesinin ipotek altına alınmasına asla izin vermeyecektir.

Türk siyasetinde yeni bir alternatif ve yeni bir soluk olan, sağ-sol kutuplaşmasını yıkıp her kesimden oy alan Sayın Akşener’e ve İYİ Parti’ye karşı kaybedeceğini anlayan Sayın Erdoğan ve AKP medyasının çırpınmaları boşunadır.

İktidar partisi kesenin ağzını sonuna kadar açmış ve malum anket firmalarıyla duygusal ilişkiye geçtiği öğrenilmiştir. Bu saatten sonra açıklanan satılık anketlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur.

Aziz milletimize çağrımız, tamamen moral bozmaya, seçmenin kafasını karıştırmaya yönelik bu uydurma anketleri dikkate almadan, siyasette tek kale maç yapma devrini sona erdiren İYİ Parti ve onun lideri Sayın Akşener’i desteklemeye devam edin.

İYİ Parti, Cumhurbaşkanı adayı Sayın Meral Akşener ve tüm Milletvekili adaylarıyla sahadadır ve milletimizle kucaklaşmadadır. Ülkenin dört bir yanında İYİ’lik rüzgârı esmektedir. Bu uydurma anket ve haberler rüzgârımızı engellemeye ve güneşimizi söndürmeye yetmeyecektir.

Milletimizin tertemiz vicdanı ve derinden gelen dip dalga, bütün bu kirli ilişkileri yerle bir edecek, bu yüzsüzlerin yüzüne bir şamar gibi inecektir.

Milletimizin yüzü İYİ’ler ve cesurlar hareketine dönüktür ve inanıyoruz ki zafer yakındır. Yüce Allah’ın buyurduğu gibi “gevşemeyin, üzülmeyin, eğer hakikaten inanıyorsanız, muhakkak üstün olan sizsinizdir.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER