SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Mehmet Özcan, Bulgaristan’da RAM Trakyakent Kongresi’ne katıldı.

Toplantıda iki birlik arasında sürdürülen işbirliklerinin devamı kararlaştırıldı.

Mehmet Özcan, Bulgaristan’da RAM Trakyakent Kongresi’ne katıldı.
Bu haber 30 Mart 2018 - 15:13 'de eklendi ve 449 kez görüntülendi.

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, 29-30-31 Mart 2018 tarihlerinde Bulgaristan’ın Elhovo Şehri’nde düzenlenen RAM Trakyakent Belediyeler Birliği Genel Kurulu’na katıldı.

Özcan ile birlikte Trakyakent Belediyeler Birliği Üyeleri Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez ile Birlik Müdürü Behçet Atlı da genel kurula katıldılar.

Toplantıda iki birlik arasında sürdürülen işbirliklerinin devamı temennisinde bulunuldu.

Burada konuşan Keşan Belediye Başkanı Özcan, şunları söyledi, “Birçoğunuzu tanıyorum. Berbaer olmaktan mutluyum.Hızla gelişiyorsunuz, siz iyiseniz biz de iyiyiz kötüyseniz kötüyüz. Trakya Belediyeleri olarak sizler ve bizler büyük güç oluşturuyoruz. İşbirliklerimizin daha da gelişerek devamını diliyorum. Sizlere de başarılı çalışmalar diliyor, kongrenizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”

Genel Kurulda konuşan Ram Trakya Belediyeler Birliği ve Parvomai Belediye Başkanı Angel Papazov’da, toplantıya katılan Türk belediye başkanlarına teşekkür ederek, “Sizleri aramızda görmekten onur duyuyoruz. İşbirliğimizin gelişmesi konusunda gerekenleri yapmalıyız” dedi.

Türk Belediye Başkanları da Ram Trakya üyelerini Nisan ayında Tekirdağ’da yapılacak Trakyakent Genel Kurulu’na davet ettiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER