SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Mehmet Özkan önümüzdeki yıl yapılacak olan oda seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı

Edirne İnşaat Sanatkarları ve Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan önümüzdeki yıl yapılacak olan oda seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

Mehmet Özkan önümüzdeki yıl yapılacak olan oda seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı
Bu haber 21 Kasım 2017 - 15:18 'de eklendi ve 590 kez görüntülendi.

Edirne İnşaat Sanatkarları ve Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan “Yaklaşık 20 yıldır başkanlığını yürüttüğüm Edirne İnşaat Sanatkarları ve Elektrikçiler Esnaf Odası başkanlığı görevimi bırakmaya karar verdim. Yeni dönemde aday olmayacağım.” Dedi.

Mehmet Özkan “Odamızda görev yaptığım süre içerisinde 5362 sayılı kanunun gereği çerçevesinde görevimi layıkıyla yerine getirdiğime inanıyorum.Yönetim ve Denetim kurullarımızla uyum içinde esnafımızın sorunlarını kanunlar çerçevesinde gidermeye çalıştık. Oda başkanlığı görevinin yanında üç dönem Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu üyeliği ve Başkan Vekilliği, bir dönem Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonunda yönetim kurulu üyeliği görevlerini yaptım. Bizden sonra gelecek başkanların önünü açarak görev alacak arkadaşlara her zaman

ihtiyaç duyduklarında yardıma hazır olduğumu belirtmek isterim.” Dedi.

Buralarda ki görevlerin ömür boyu süremeyeceğini zamanı gelince diğer adaylara fırsat verilmesi gerektiğini söyleyen Mehmet Özkan “Bu güne kadar bize destek veren esnaf kardeşlerimize çok teşekkür ediyor, bizden sonra görev alacak Başkan, yönetim ve denetim kurulumuza başarılar diliyorum.” Dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER