SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

MHP ADAYLARINDA DUR DURAK YOK.

MHP MİLLETVEKİL ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINI MERİÇ İLÇESİNDE VE KÖYLERİNDE SÜRDÜRDÜ..

MHP ADAYLARINDA DUR DURAK YOK.
Bu haber 01 Haziran 2018 - 16:42 'de eklendi ve 593 kez görüntülendi.

MHP Edirne Milletvekil adayları seçim çalışmalarında hız kesmeden Meriç İlçe halkı ile kucaklaşamaya devam ediyor. Çalışmalarını sürdüren adaylar vatandaşların ilgisini görüyor. 24 Haziran seçimleri için vatandaşla buluşan Milliyetçi Hareket Partisi’nin 4 milletvekili adayları vatandaşla sohbet ederek, sorunlarını dinlemeye devam etti. Adaylarımız Meriç İlçesinde sokak sokak, belde belde, köy köy gezerek vatandaşların sorunlarını, dertlerini dinlemeye devam edip, Allah’ın izniyle hedefe ulaştıklarında çözüme kavuşturacaklarını belirttiler.

Çalışmalarını 24 Haziran’a kadar sürdüreceklerini ekleyen adaylar Meriç İlçe halkından, köylüden, Çiftçiden destek istediler. MHP varolduğu müddetçe, Allah’ın izniyle ülkemize ve milletimizi zarar verilmesine asla ama asla müsade etmeyeceğiz. Cumhuriyete ve Atatürk’e dil uzatılmasına asla müsade emeyeceğiz. Türkiye’nin biriken ve gittikçe ağırlaşan çok ciddi, çok derin ve acil olarak çözüm bulunması gereken sorunları var. Bir beka sorunuyla karşı karşıya olduğumuzu artık herkes kabul ediyor. Yeni bir İstiklal harbi veriyoruz.

Böyle bir durumda özel hesaplar yapmak, siyasi menfaatler gözetmek vicdan ve ahlak sahibi insanların yapabileceği bir şey değildir. Siyaset elbette kendi mecrasında yürüyecektir. Bu başka bir meseledir. Ama selden kütük kapmaya çalışmanın vatanseverlikle ilgisi olamayacağı gibi insanlıkla izahı mümkün değildir. Öncelik bu selin durdurulmasında, normalleşmenin sağlanmasındadır. 15 Temmuz gibi dünyada eşi benzeri görülmemiş bir kalleşliği yaşadık. Etrafımızda bir kan kuşatması var ve işin nerelere kadar ulaşabileceğini birkaç gün önce Kudüs’te gördük. Öncesinde Suriye’de yaşadık. Gözümüzün içine bakarak, doğrudan Türkiye’nin varlığını ve birliğini hedef alan terör örgütlerine tonlarca silah veriyor ve üzerimize salıyorlar.

Hükümet sistemi değişikliğine, daha hızlı karar alınsın, daha etkili bir yürütme organı ortaya çıksın, birikimlerimiz, gücümüz ve enerjimiz kısır çekişmelerle heba edilmeyip ülkenin ağır sorunlarına harcansın diye gidilmiştir. Cumhur ittifakı bu şartlardan doğmuştur. Partilerin ittifak yapabilmelerinin önü, güçlü yönetimler ortaya çıksın diye açılmıştır.

Zakir Tercan

MHP İl Sekreteri ve Basın Danışmanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER