SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

MHP EDİRNE İL Teşkilatımıza gelerek üye olan vatandaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır

MHP EDİRNE İL Teşkilatımıza gelerek üye olan vatandaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır
Bu haber 11 Eylül 2021 - 9:25 'de eklendi ve 193 kez görüntülendi.

Partimize gönül verenler, MHP EDİRNE İL Teşkilatımıza gelerek üye olan vatandaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır… Biz her vatandaşımızın emrindeyiz. Onların derdini, sıkıntısını gidermek bizlerin asli görevidir…

Üye olan vatandaşlarımız ile birlikte MHP daha güçlü oluyor ve gücüne güç katıyor…

Edirne’de MHP’nin zaferi için durma yok, yorulma yok, oturma yok, yılgınlık yok, karamsarlık yok… Edirne’de Zaferi yakalamak için çalışmak, çalışmak, çalışmak var!

Hesap içinde hesap yapanlar elbet her devirde olmuştur. Bundan sonra da olacaktır. Önemli olan hesabı sadece Allah rızası ve davası olanların güçlülüğü ile zafere ulaşmaktır.

MHP üzerinde kim ne hesabı yaparsa yapsın Liderin dediği gibi “MHP sel gibi, kurşun gibi, fırtına gibi geliyor.” Küçük hesap yapanlar yapsın onları Allah’ta biliyor, kul da.

Bildiğiniz gibi 2023 yılında yapılacak olan milletvekilli seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisi için ter dökeceğiz ve Allahın izniyle Edirne’den Milletvekili çıkaracağız.

Allah rızası için verilen böyle kutlu bir mücadelenin onuruna sahip olmak dünyada elde edilebilecek en büyük zenginliktir.

MHP Edirne’nin şah damarıdır. Edirne’de MHP’ye katılımlar çığ gibi artıyor, çığ gibi büyüyor. MHP’nin başarısı için çalışıyoruz, Edirne’de MHP rüzgarı esiyor…

Edirne’de MHP’nin başarısını herkes görecektir. MHP İl Yönetimi arkasına bakmadan yoluna devam ediyor. MHP Edirne’dir, Edirne Halkının özü ve özetidir…

MHP Edirne’de tek bir vücut olacaktır. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Amacımız MHP’yi Edirne’de hak ettiği yere getirmektir.

Evet dostlar, Milliyetçiler özüne dönüyor. Diğer siyasi partilere giden emanet oylar arık dönüş yolunda.. Öze doğru, gerçek milliyetçi partiye doğru kutlu dönüşe başladı ve MHP’de buluştu. Bu dönüş birilerini ürkütüyor. Ancak korkunun artık ecele faydası yok.

Ülkücülük MHP’de olur, başka partide menfaat olur… Bİz Ülkeye, Millete hizmetin ödülünü ALLAH’ın rızasını ve duasını kazanmak olarak görenler; artık, bu sefere talip, zafer ordusunun içindeki yerlerini almalıdır… Hamdolsun partimize gelerek, üye olarak, sefere talip, zafer ordusunda yerlerini alıyorlar…

Sayın Mustafa Onay, Sayın Ali Demir, Sayın Elif Mısırlı, Sayın Ali Yıldırım Dadakçı, Sayın Onat Pirel, Sayın Ali Çeler, Sayın Saliha Taş, Sayın Hasan Baş, Sayın Yasemin Canbaz Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.. Üyeliğiniz hayırlı olsun, bereketli olsun! Gücümüze güç kattınız.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER