SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

MHP’de adaylar tamam.İl Başkanı Hakan Özkan 1.sırada.

Özkan; Önümüzdeki dönem yeni bir dönem olacak.

MHP’de adaylar tamam.İl Başkanı Hakan Özkan 1.sırada.
Bu haber 19 Mayıs 2018 - 22:03 'de eklendi ve 940 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Milletvekili aday sıralaması belli oldu. MHP’nin aday sıralaması; birinci sıra eski İl Başkanı esnaf 29 yıl partide hizmeti geçen Hakan Özkan, ikinci sıra Keşan eski İlçe Başkanı, geçmiş dönem Belediye Meclis Üyesi Mali Müşavir Erkan Gege, üçüncü sıra Edirne 1’inci Murat Devlet Hastanesi’nde görev yapan Op. Dr. Plastik Cerrah Asef Ulutürk, dördüncü sıra adayı ise işadamı geçmiş dönem Ülkü Ocakları Başkanı Taner Albayrak olarak açıklandı.

MHP’nin Edirne’den 24 Haziran seçim yarışına katılacak adayları 21 Mayıs’tan önce açıklandı. Birinci sıra Milletvekili adayı Hakan Özkan yaptığı açıklamada, milletin de takdiri ile kente uzun yıllar siyasette verdikleri hizmeti vekil olarak da verme arzusu olduklarını belirtti.Basın mensuplarına açıklamada bulunan Özkan Cumhur İttifakı ile ilgili bilgilendirmelerde yaparak şunları söyledi;

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi hayata geçirilecek. Biz de Edirne’de bu kurulan milli birliğe destek olmak için bu ittifaka Edirne’den bir veya bir kaç üye ile katılmak istiyoruz. Bir aydır sahadayız. 29 yıllık parti serüvenimiz, çalışmalarımız başka bir hizmetle devam edecek diye düşünüyoruz. Milletimizin de takdiri ile kentimize uzun yıllar siyasette verdiğimiz hizmeti vekil olarak da verme arzumuz var. Edirne’den Cumhur İttifakı’na Milliyetçi Hareket Partisi adına Edirne’den de üye vererek destek olacağız. Önümüzdeki dönem daha iyi olacak.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER