SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE SIMSIKI SARILMALIYIZ

AGD Başkanı Abdülhamit İriş’ten Öğretmenler Günü ve Kurtuluş Bayramı açıklamaları.

MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE SIMSIKI SARILMALIYIZ
Bu haber 25 Kasım 2017 - 8:39 'de eklendi ve 287 kez görüntülendi.

Anadolu Gençlik Derneği Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş, Öğretmenler Günü ve 25 Kasım Edirne’nin kurtuluş yıl dönümü münasebetiyle yazılı bir açıklama yaptı. Öğretmenlerin toplumun yetişmesinde ve gelişmesinde herkesten daha fazla ve daha büyük bir rolünün olduğunu belirten İriş, bu uğurda canla başla çalışan tüm eğitim camiasını gönülden tebrik ettiklerini söyledi.

Abdülhamit İriş, açıklamanın devamında şunları kaydetti: Öğretmenlerimiz, içerisinde bulundukları hiçbir olumsuz şarta aldırış etmeden, öğrencileri arasında hiçbir ayırım yapmadan, öğrencinin gelişimine katkıda bulunmak, özgür, bağımsız, gelişmiş, çalışkan ve üretken nesiller yetiştirmek için çaba sarf etmektedir. Bu özverili çalışmalarından dolayı tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyor ve Öğretmenler Gününü kutluyoruz.

25 Kasım Edirne’nin kurtuluş yıl dönümüne de değinen Abdülhamit İriş; ecdat yadigarı güzel Edirne’mizi düşman işgalinden kurtaran şehitlerimizi ve gazilerimizi de rahmetle andıklarını, 25 Kasım 1922’de düşman işgalinden kurtulan Edirne’mize bir daha düşman çizmesi değmemesi için tüm halkımızın ahlak ve maneviyat ekseninde milli birlik ve beraberliğimize sımsıkı sarılması gerektiğini vurguladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER