SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK ÖĞRETMENLER İLE BİR ARAYA GELDİ

MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK ÖĞRETMENLER İLE BİR ARAYA GELDİ
Bu haber 27 Şubat 2021 - 10:57 'de eklendi ve 95 kez görüntülendi.

 MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK EDİRNE’DEKİ ÖĞRETMENLER İLE TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDE BİR ARAYA GELDİ
“Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları” etkinliği kapsamında dizi ziyaret ve açılış yapmak üzere Edirne’ye gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde öğretmenler ile bir araya geldi…
Edirne temasları kapsamında ilk olarak Tayakadın Şehit Cem Havale İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret eden ve burada yüz yüze eğitime başlayan öğrenci ve öğretmenler ile bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ardından Kırkpınar Spor Lisesi’nde yapımı tamamlanan eğitim tesislerinin açılış törenine katıldı. Ardından sırasıyla Edirne Valiliği, Edirne Mesleki Lisesi ve Teknik Anadolu Lisesi ile Edirne Lisesi’ni ve AK Parti Edirne İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Bakan Ziya Selçuk’un son durağı Trakya Üniversitesi oldu.
Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde Edirne’de görev yapan öğretmenlerle buluşan Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk burada yaptığı konuşmada, “Sağlık anlamında riske girmeden okullarımızı peyderpey açma kararlılığımız devam ediyor. Uzaktan eğitim, yüz yüze eğitimden daha meşakkatli, daha zordur. Bu zorluğu gönülden destek vererek yukarıya taşıyan arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyorum.” dedi.
Basına kapalı olarak gerçekleşen buluşma yaklaşık bir saat sürerken toplantı sonrası “Kosova Cumhuriyeti 13. Bağımsızlık Kutlaması” etkinliği kapsamında Edirne’de bulunan Kosovalı heyet ile bir araya geldi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER