SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Saadet Partisi olarak diyoruz ki, 80 milyon ülke insanı kardeşiz.

Saadet Partisi, var gücü ile halkımıza ulaşmıştır

Saadet Partisi olarak diyoruz ki, 80 milyon ülke insanı kardeşiz.
Bu haber 22 Haziran 2018 - 15:00 'de eklendi ve 482 kez görüntülendi.

“Yaşanabilir bir Türkiye’yi, yeniden büyük Türkiye’yi gerçekleştirmek en büyük hedefimizdir.”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, seçimlere iki gün kala yaptığı açıklamada çalışmaları değerlendirdi. İriş, hedeflerinin yaşanabilir bir Türkiye’yi, yeniden büyük Türkiye’yi gerçekleştirmek olduğuna vurgu yaparak şunları aktardı;

“Tarihi bir süreçten geçiyoruz. Milletçe iki gün sonra seçime gidiyoruz. Seçim çalışmaları sürecinde bütün siyasi partiler insanımızın sorunlarının çözümüne dair pek çok şeyler söyledi. Uzun bir süredir iktidardaki parti de yaptıklarına vurgu yaparak halkın desteğini istedi.

Sakin bir düşünce ile bakıldığında seçim yarışının adil şartlarda yürütülmediği herkes tarafından rahatlıkla fark edilmektedir. Buna rağmen Saadet Partisi, var gücü ile halkımıza ulaşmıştır.

Saadet Partisi, en çok birlik ve beraberliğe vurgu yapmıştır.

Milletçe kardeşliğimiz, en önemli değerlerimizdendir. Kardeşliğimizin pekiştirilip güçlendirilmesi, siyasi çalışmalarımızın en büyük kazanımı olacaktır. Özellikle Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, hemen her konuşmasında kutuplaştırmanın, ötekileştir menin büyük kayıplara yol açacağına ısrarla vurgu yapmıştır. Bunun için kullandığı siyasi üslubu toplumda geniş kitlelerce büyük beğeni kazanmıştır.

Diğer taratan ahlaki ve manevi değerlerimizin yaşanır hale getirilmesi gündemde tutulmaya çalışılmıştır.

Adalet mefhumu en yüksek perdeden anlatılmıştır. Adalet duygusunu tahrip eden partizanca uygulamaların tehlikesine dikkat çekilmiştir. Adil gelir dağılımı en önemli meseleler arasında görülüp dile getirilmiştir. Yolsuzlukların önlenmesi, ehliyet ve liyakatin ön plana çıkarılması, kalkınmamızın en önemli itici gücü olacağı açık açık anlatılmıştır.

Dış politikada karşılıklı saygınlık ve menfaatlerimizin korunmasına dayalı ilişkilerin geliştirilmesi önemi anlatılmıştır.

Tarım/Hayvancılıkta mutlaka ülke olarak kendimize yeterli hale gelmemizin milli ve stratejik bir mesele olduğu tekrar tekrar ifade edilmiştir.

Teknoloji ve Sanayide gelişmenin, istihdam ve ihracata katkısının önemi vurgulanmıştır. Bağımsızlığımızın, ekonomik gücümüz ve üretimimizle çok yakından ilgili olduğu anlatılmıştır.

Borçlanmadan kurtulmanın ancak üretime yönelik yatırım ve nihayet denk bütçe ile mümkün olabileceği ısrarla anlatılmıştır.

Saadet Partisi olarak 50 yıllık deneyimimizle bu seçim çalışmalarını yürüttük. Memleketimizin ve milletimizin istikbali ile ilgili konuları her platformda dile getirdik. Kişileri ve olayları değil ilke ve prensipleri tartışmaya çalıştık.

Milli Görüş sahibi Saadet Partisi olarak diyoruz ki, 80 milyon ülke insanı kardeşiz. Yaşanabilir bir Türkiye’yi, yeniden büyük Türkiye’yi gerçekleştirmek en büyük hedefimizdir.

Bu duygularla seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER