SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Şadan ŞİMŞEK;”1 yılda 186 hamile çocuk!” haberi ile yıkıldım.

Bu tür yaşanan insanlık dışı olayları kabullenemiyorum.

Şadan ŞİMŞEK;”1 yılda 186 hamile çocuk!” haberi ile yıkıldım.
Bu haber 10 Mart 2018 - 9:11 'de eklendi ve 763 kez görüntülendi.

Yerel basınımızda yayınlanan “1 yılda 186 hamile çocuk!” haberi ile yıkıldım, sarsıldım. İl Genel Meclisi Üyelerimizin yaptığı araştırma sonucu raporlarından ortaya çıkması ise daha vahim bir olaydır. Bu araştırma yapılmasaydı. Bu ibret verici, insanlık dışı olayı bilmemiş mi? olacaktık.

İlimizin sahibi nerede? Nerede ilimizi yönetenler? Nerede Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü? Nerede Sağlık İl Müdürlüğü? Nerede Siyasiler? Nerede STK’lar? Nerede…Nerede.. Herkesi göreve davet ediyorum.

İlimizde tespit edilen bu olay ibret verici ve insanlık dışıdır. İlgili sağlık kurumuna giden bu çocuklar tespit edildiğinde yasal işlemler yapıldı mı? merak ediyorum.

Edirne ilinde doğan ve milletvekilliği görevinde bulunan kişi olarak, bu tür yaşanan insanlık dışı olayları kabullenemiyorum. Sorumlular hakkında yasal işlem yapılmasını, TBMM çatısı altında Araştırma Komisyonu kurularak çalışmalar derhal başlatılmalıdır.

Bizlerde Edirne ilimizin hizmetinde görev yaptık. Böyle bir olaylarla karşılaşmadık. Herkesi Edirne ilimizin SAKİNİ DEĞİL, SAHİBİ OLMAYA çağrıyorum.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER