SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

SAĞLIK KURULUŞLARINI ZİYARET EDEREK TIP BAYRAMINI KUTLAD

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesleği doktorluk olan Özcan’a kutlama.

SAĞLIK KURULUŞLARINI ZİYARET EDEREK TIP BAYRAMINI KUTLAD
Bu haber 15 Mart 2018 - 8:44 'de eklendi ve 309 kez görüntülendi.

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sağlık kurumlarına çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Özcan ilk olarak Keşan Devlet Hastanesi’ne giderek burada Devlet Hastanesi Yöneticisi Recep Vural’ı ziyaret ederek, tüm Keşan Devlet Hastanesi doktorları ve sağlık emekçilerinin 14 Mart Tıp Bayramını kutladı ve çiçek takdim etti.

Özcan, ziyarette, Keşan Devlet Hastanesi Müdürü Tahir Özçınar ile Başhemşire Füsun Tosun’a buket çiçek, doktorlar ve hemşireler ile sağlık çalışanlarına da karanfil takdim etti.

Vural, böyle anlamlı bir günde kendilerini unutmayarak ziyaret eden ve aynı zamanda kendilerinin de meslektaşları olan Özcan’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek, “Bizler de Sayın Başkanımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz.” dedi.

Özcan’ın ziyaretlerine, Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Cengizhan Aktan ve Mücahit Erdoğan da katıldı.

Özcan bu ziyaretin ardından, Özel Keşan Hastanesi Başhekimi Ali Haydar Yıldırım’ı da ziyaret ederek, başta Yıldırım olmak üzere tüm Özel Keşan Hastanesi doktorları ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı ve çiçek takdim etti. Özcan bu ziyarette ayrıca Özel Keşan Hastanesi Başhemşiresi Özlem Kabakçılı ile doktorlar ve diğer sağlık çalışanlarına da karanfil takdim etti.

Yıldırım da bu ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Bizler de Sayın başkanımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz” şeklinde konuştu.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Keşan Belediyesi Başkan Yardımcıları Cengizhan Aktan ve Mücahit Erdoğan, hastane poliklinikleri ve sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan adına tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutladı ve karanfil takdim etti.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesleği doktorluk olan Özcan’a Başkan Yardımcıları Salim Şevik, Cengizhan Aktan, Mücahit Erdoğan ve personeli de tebrik ziyaretlerinde bulundu.

Özcan’ı 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli, Yönetim Kurulu üyeleri ile Kadın ve Gençlik Kolu Başkanı ve üyeleri de ziyaret etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER