SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

‘Sevgili Edirne Halkıma ve Kıymetli Mesai Arkadaşlarıma Veda Mesajım..

Ardımızdan hoş bir seda bırakabilmek ve hayırla anılabilmek ümidiyle….

‘Sevgili Edirne Halkıma ve Kıymetli Mesai Arkadaşlarıma Veda Mesajım..
Bu haber 13 Aralık 2017 - 7:08 'de eklendi ve 669 kez görüntülendi.

Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Muhsin Kişioğlu, sosyal medya üzerinden bir veda mesajı yayınlayarak, görevinden ayrıldığını belirtti.

Kişioğlunun esajı şöyle;

2014 yılından bu yana Edirne İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Muhsin Kişioğlu’nun yerine Çerkezköy Devlet Hastanesi eski Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Cengiz Kalkan atandı. Görevinden ayrılan Dr. Muhsin Kişioğlu ise sosyal medya üzerinden bir veda mesajı yayınladı.

Kişioğlu şahsına ait sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajına ‘Sevgili Edirne Halkıma ve Kıymetli Mesai Arkadaşlarıma Veda Mesajım…’diyerek başladı.

Görevinden ayrıldığını ve kendisinden boşalan makama Edirne dışından bir atama yapıldığını belirten Dr. Kişioğlu, yeni atanan il sağlık müdürüne başarılar diledi. Görevi boyunca belirlenen hedefler doğrultusunda çalıştığını ifade eden Kişioğlu, görevini gönül rahatlığı içinde devredeceğini dile getirdi.

Dr. Kişioğlu, açıklamasını şöyle devam ettirdi: “Sağlık İl Müdürlüğüm boyunca “sıkı çalışmak” ve “amatör ruhla profesyonelce iş üretebilmek, kaliteli ve daha nitelikli sağlıklı yaşam için hizmet etmek” değişmezlerim oldu.

Şimdi bir süreliğine ayrılık vakti geldi sevgili dostlar.

Ama Sizlerin sevgisi sonsuza dek kalbimde kalacaktır. Ve bu sevgiyi de benden kimse alamayacaktır.

Bundan sonra da yapacağım yeni işlerimde de yıllardır yaptığım gibi Aziz Milletimin daha kaliteli ve nitelikli Sağlık hizmeti alması için çalışmalarıma devam edeceğime ve Edirne’mize karşı aidiyet duygusunu sonuna kadar hissedeceğime emin olabilirsiniz. Ve yine profesyonel bir şekilde hayat mücadelemi yürekten ortaya koyacağıma ve tüm bilgi, tecrübe ve birikimimle de istenirse yeni Sağlık idarecilerine de destek olacağıma söz veriyor, yeni görev alacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Son olarak hepinizden bir kez daha haklarınızı helal etmenizi dileyerek siz değerli değerli mesai arkadaşlarıma ve kıymetli Hemşerilerime sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum…

Ardımızdan hoş bir seda bırakabilmek ve hayırla anılabilmek ümidiyle….”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER