SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

TAVA CİĞERİ FESTİVALDE DE YERİNİ ALDI.

BAHRİ BEY İPSALALILARIN DA GÖNLÜNÜ FETHETTİ.

TAVA CİĞERİ FESTİVALDE DE YERİNİ ALDI.
Bu haber 30 Ağustos 2018 - 16:14 'de eklendi ve 425 kez görüntülendi.

EDİRNENİN GÖNÜLLÜ TURİZM ELÇİSİ TARİHİ CİĞERCİ BAHRİ BEY BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİREREK İPSALA 19.ÇELTİK FESTİVALİ VE TARIM FUARINDA TAVA CİĞER STANTI AÇARAK HALKA HİZMET VERİP İPSALILARI MEMNUN ETTİ.

 

Bu güne kadar yapmış olduğu tanıtımlar ile Edirneyi ve Tava ciğer tüm dünyaya tanıtma başarısı göstermiş olan ve Edirne de gönüllü turizm elçisi olarak anılan Bahri Dinar 29 Ağustos -3 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan İpsala 19.zuncu Çeltik Festivali ve Tarım Fuarında stant açarak İpsalalılara hizmet verdi.

Tava Ciğeri pişirilişi ve servis edilişini de gösteren Dinar Fuarı gezen vatandaşlara ciğer ikram ederek Edirne Tava ciğerinin lezzetini tanıtmış oldu.

Bu güne kadar mekan dışında hizmet verdiklerini ama vatandaşlardan ve bu tür etkinlik düzenleyen kurumlardan ciğer konusunda ısrarlı davetler aldığını ve bunun için de bundan böyle bu tür organizasyonlara katılarak Tava ciğeri vatandaşın ayağına götürmeye karar verdiğini söyledi.

19.Çeltik Festivali ve Tarım Fuarına bu yıl katılım çok yüksek olduğunu vurgulayan vatandaşlar Belediye Başkanı Mehmet Kermana teşekkür ettiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER