SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

TBMM EDİRNENİN SESİ OLMAK İSTİYORUM!

Halkın Cumhur ittifakına ilgisinin çok fazla olduğu gözleniyor.

TBMM EDİRNENİN SESİ OLMAK İSTİYORUM!
Bu haber 08 Haziran 2018 - 15:08 'de eklendi ve 499 kez görüntülendi.

MHP milletvekili adayları Edirne/Uzunköprü İlçe esnafı, Kırcasalih Belde halkı, Sivil Toplum Örgütleri, Pazar esnafı ve çok sayıda vatandaşlarımızın sevgi gösterileriyle karşılaştılar. Gönüldaşlarımız ve halkımızla kucaklaşarak, kısa sürelide olsa hasbihal edip, sorunlarını dinledik, kendilerinden Cumhur İttifakına ve partimize destek istedik.

Halkın Cumhur ittifakına ilgisinin çok iyi olduğunu belirten MHP Edirne Milletvekili adayı Hakan Özkan, halkımız Cumhurbaşkanlığı oylarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekili oyunu da Cumhur ittifakına ve MHP’ye vereceklerini söylüyorlar. Bu da MHP’nin Edirne’de rekor düzeyde oy alacağının müjdeli habercisi olarak kabul ediyoruz dedi. Edirne’de 24 Haziran seçimlerine giderken en yerli ve milli milletvekili adaylarının MHP’de olduğunu söyleyen Edirne Milletvekili adayı Hakan Özkan, MHP adayları Edirne’ye sevdalıdırlar. Biz diyoruz ki, 24 Haziran’da oyunu MHP’ye ver, Edirne’nin vekili sen ol diyoruz.

Halkımız bu sloganımızı çok tuttu. Halkımız, MHP’nin seçim vaatlerini çok tuttu. Halkımız, 15 Temmuz ve sonrasındaki yerli ve milli duruşu ile MHP’nin ve genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin vatanı için her şeyden nasıl vaz geçebileceğini çok iyi gördü. MHP, önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyordu. Bunu 15 Temmuz’da vatan zor durumda kaldığı zamanlarda bunu milli iradeye sahip çıkarak, hain darbecilere karşı dik durarak, vatan, millet ve ülke sevgisini sergilemiştir. Şimdide milletimizin 24 Haziran seçimlerine giderken, MHP’ye olan ilgisi, alakası, sevgisi ve destek vermesi bizleri fazlası ile memnun etmektedir” dedi.

MHP Milletvekili adayı Hakan Özkan, Kırcasalih Beldesinde halka seslenerek Ülkemizin ve Halkımızın sorunlarını anlattı. Milletvekili adayı Hakan Özkan. TBMM Edirne’nin sesi olmak istiyorum. Edire’mızın sorunlarının çözümü için mücadele edeceğim. Halkımızın Cumhur ittifakına ve MHP’ye oy vereceğine inanıyorum. MHP Bu ülkenin temel direğidir. Temel taşıdır. Uzunköprü ve Kırcasalihli hemşerilerimin de 24 Haziran’da MHP’yi ve şahsımı destekleyeceklerine canı gönülden inanıyorum” dedi.

Zakir Tercan

MHP İl Sekreteri ve Basın Danışmanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER