SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şube’nin 5. Olağan genel kurul toplantısı dernek binasında yapıldı.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şube’nin 5. Olağan genel kurul toplantısı dernek binasında yapıldı.
Bu haber 22 Haziran 2021 - 16:48 'de eklendi ve 296 kez görüntülendi.

Divan başkanlığını Çorlu Muharip Gaziler Derneği Başkanı Recep Kayacı’nın yaptığı genel kurul toplantısına, Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Edirne Şube Başkanı Aydın Bildiş ile dernek üyesi gazi ve yakınları katıldı.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şube Başkanı Ahmet İsmailoğlu, genel kurul toplantısının açılışında yaptığı konuşmada, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitleri ve ebediyete intikal etmiş gazileri rahmet ve şükranla andığını söyledi.

Daha sonra gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından seçimlere geçildi. Tek liste ile yapılan seçimde mevcut başkan Ahmet İsmailoğlu tekrar Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şube başkanlığına seçildi.

Ahmet İsmailoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Başkan Yardımcısı İbrahim Aksal, Genel Sekreter Fevzi Demir, Muhasip Sadullah Çakmak, Üye Enver Can. Denetim kurulu üyeliklerine ise Alaattin Ak, Salih Çalı ve Necmettin Kerdak seçildi. Delege listesinde ise Fevzi Demir yer aldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER