SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU’NDAN BORSAYA ZİYARET

Türkiye ve Yunanistan arasında ekonomik ve ticari ilişkileri geliştirmek amacıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU’NDAN BORSAYA ZİYARET
Bu haber 08 Kasım 2017 - 9:33 'de eklendi ve 611 kez görüntülendi.

Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharidi, Edirne Ticaret Borsası’na (ETB) ziyarette bulundu. Ziyaret programında; Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ile Hukuk Danışmanı Av. Hüseyin Sıragezen hazır bulundu.

ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Borsanın çalışmaları ve projeleri hakkında ayrıntılı bilgiler aktardı. Heyet tarafından ETB Hububat ve Yağlı Tohumlar Elektronik Satış Salonunu yerinde incelendi.

Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharidi ülkesi ile komşu olan Edirne’de görev yapmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Sizleri ziyaret etmek istedik, temennimiz iki ülke arasındaki iyi niyet ve dostluk ilişkilerinin daha da gelişmesi yönündedir, sıcak karşılamanızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Türkiye ve Yunanistan arasında ekonomik ve ticari ilişkileri geliştirmek amacıyla yapılabilecek çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından, Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharid’ ye günün anısına plaket takdim edildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER